خدمات مدیریتی عملیاتی دیدگاهان جاوید

EN

02188101296

سه شنبه نهم خرداد ۹۶
(0)
(0)
خدمات مدیریتی عملیاتی دیدگاهان جاوید
شرکت خدمات مدیریتی عملیاتی دیدگاهان جاوید (سهامی خاص) از سال 1392 تحت شماره ثبت 442903 شروع به فعالیت نمود. این شرکت در حال حاضر یکی از چهار شرکت زیرمجموعه گروه خدمات مدیریت بصیر می باشدوجود سابقه بیش از 30 ساله در مجموعه گروه خدمات مدیریت بصیر و شرکت‌های زیرمجموعه به ویژه شرکت خدمات مدیریتی عملیاتی دیدگاهان جاوید در حوزه‌های بررسی و ممیزی مالی، تثبیت مالکیت و تعیین تکلیف شرکت‌ها با رویکرد ایجاد ارزش اقتصادی، فروش سهام و سهم‌الشرکه و انحلال قانونی و تصفیه و اختتام فعالیت شرکت‌ها باعث گردیده تا این شرکت بتواند با تکیه بر این دانش امکان ارائه خدمات با کیفیت برتر را به وجود آورد.
در حال حاضر شرکت خدمات مدیریتی عملیاتی دیدگاهان جاوید از اولین و برترین شرکت‌های فعال در زمینه خدمات انحلال و تصفیه قانونی است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت نموده و با بهره‌گیری از تجارب کسب شده موجب گردیده تا کانونی از کارشناسان خبره و زبده در این زمینه را به منظور ارائه خدمات با کیفیت برتر را در مجموعه خود داشته باشد.
ورود به بازار ارائه مشاوره در حوزه‌های تخصصی حقوقی، مالیاتی، قراردادها و ... با اتکا به نیازسنجی صورت پذیرفته تجارب موجود، نیروی انسانی متخصص و وجود فرآیندهای کارا در راستای مأموریت و رسالت اصلی شرکت بوده که توانسته با بهره گیری از متخصصین هر حوزه امکان ارائه خدمات با کیفیت را فرآهم آورد.

گالری تصاویر پروژه
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر