مشاوره سرمایه گذاری دیدگاهان نوین

سه شنبه نهم خرداد ۹۶
(0)
(0)
مشاوره سرمایه گذاری دیدگاهان نوین
تیم دیدگاهان نوین، با وجود جوان بودن کمترین تغییرات را از ابتدای تأسیس شرکت به خود دیده است. نیروی انسانی متنوع شرکت از حورزه های مدیریت مالی، حسابداری و رشته های متنوعی در مهندسی تشکیل شده که به دلیل همکاری مداوم در عین تجربه، چابک و انعطاف پذیر است.
استراتژی دیدگاهان نوین در کنار نگه داشتن سطح کیفی و کمی فعالیت ها، توسعة خدمات تخصصی در حوزه صنایع، ارائه خدمات به شرکتهای دانش بنیان و گسترش دامنه خدمات به حوزه های بانکی و تجارت بین المللی است.
در کنار ارائه بسته خدمات مالی به تمامی کسب و کارها، دیدگاهان نوین در چهار صنعت: ۱-نفت، گاز و پتروشیمی، ۲-خدمات مالی، ۳-ارتباطات و فناوری اطلاعات و ۴-بهداشت، درمان و دارو، خدمات تخصصی ارائه میکند.
معرفی شرکت :
شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دیدگاهان نوین (سهامی خاص) از شرکت‌های تابعۀ گروه خدمات مدیریت بصیر (وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)) می‌باشد که در تاریخ 1390/08/01 موفق به اخذ مجوز تأسیس از سازمان بورس اوراق بهادار گردیده و در تاریخ 1390/09/06، تحت شماره ۴۱۸۹۹۳ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۰۸۰۶۱ نزد اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. این شرکت در تاریخ 1390/12/16 ضمن اخذ مجوز فعالیت، با شماره ۱۱۰۳۰ در فهرست شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس اوراق و بهادار ثبت گردید.

فعالیت های اصلی شرکت :
الف) مشاور سرمایه گذاری (مجوز شماره 121/174831 تاریخ 1391/1/26)
توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار، قیمت گذاری اوراق بهادار،مشاوره در زمینه‌ی مدیریت ریسک، مشاوره در زمینه ادغام، تملک، تغییر و تجدید ساختار سازمانی و مالی شرکت، مشاوره در زمینه طراحی و تشکیل نهادهای مالی، پذیرش سمت در صندوق های سرمایه گذاری به استثنای سمت مدیریت
ب) مشاور عرضه (مجوز شماره 121/174839 تاریخ 1391/1/26)
ارائه مشاوره در خصوص شیوه تأمین مالی مناسب، ارائه راهنمایی های لازم جهت تهیه گزارش توجیهی، نمایندگی قانونی ناشر نزد مراجع ذی صلاح به منظور پیگیری مراحل قانونی انتشار اوراق بهادار، تهیه گزارش توجیهی، انجام مطالعات بازاریابی اوراق بهادار در دست انتشار و ارائه مشاوره به ناشر در خصوص میزان تأمین مالی و انتشار اوراق بهادار، شرایط انتشار ، نحوه فروش یا پذیره نویسی اوراق، زمانبندی انتشار، بازاریابی و فروش اوراق بهادار، تعیین قیمت فروش یا پذیره نویسی اوراق بهادار
ج) مشاور پذیرش(مجوز شماره 121/174838 تاریخ 1391/1/26)
د) سبدگردانی (مجوز شماره 121/210174 تاریخ 1391/11/21)
ه) انجام مطالعات امکان‌سنجی فنی، مالی واقتصادی وتهیه گزارشات توجیهی برای طرح ها وپروژه ها
و) نظارت بر تطبیق عملیات و مصرف منابع در طرح ها

واحدهای عملیاتی شرکت :
•تهیه طرح های توجیهی طرح ها
•مطالعات اقتصادی، ارزشگذاری طرحها، سهام شرکتها، وثایق بانکی و ...
•نظارت بر اجرای طرحهای سرمایه گذاری و مدیریت پروژه
•سبدگردانی، متولی گری، مدیریت صندوق و خدمات مشاوره عرضه و پذیرش

واحد ارزیابی و نظارت :
1) انجام ارزیابی مالی طرح های توجیهی
2) ارزشگذاری اوراق بهادار و دارایی ها
3) تهیه گزارشات افزایش سرمایه
ارزشگذاری دارائی ها از جمله اوراق بهادار یکی از ارکان اصلی مؤثر بر تصمیمات سرمایه‌گذاری است. ارزشگذاری اصولی و صحیح دارائی ها باعث تخصیص بهینه منابع سرمایه ای می شود. اتخاذ تصمیمات اصولی سرمایه گذاری و تخصیص بهینه منابع سرمایه ای مستلزم ارزشگذاری سهام با استفاده از روشهای معتبر علمی است، زیرا به قیمت های بازار نمی توان چندان اطمینان نمود یا حداقل اینکه پدیده کشف قیمت در کوتاه مدت به علت نوسانات شدید و غیر واقعی در بازار محقق نمی شود.

واحد مدیریت بازار سرمایه :
کلیه فعالیت های مرتبط با مجوزهای اعطایی از سازمان بورس اوراق بهادار و نیز فعالیت های مرتبط به سرمایه گذاری و مشاوره ای در حوزه بازار سرمایه در واحد مدیریت بر دارایی ها انجام می پذیرد. این فعالیت های شامل مواردی به شرح ذیل می باشد:
 • مدیریت سبد و صندوق سرمایه گذاری
 • فعالیت های متولی گری
 • مشاور پذیره نویسی

صنایع مورد بررسی :
 • پالایشگاهی
 • شیمیایی و پتروشیمیایی
 • فولاد و فلزات اساسی
 • صنایع ساختمانی
 • ICT & Telecom
 • استخراج معدن
 • کشاورزی و صنایع غذایی
 • نیروگاه

گالری تصاویر پروژه
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر